Rowery WOOM

Rowery Woom ORIGINAL to innowacyjne rowerki biegowe i rowery, które rosną razem z dziećmi i zapewniają łatwą, bezpieczną i intuicyjną naukę jazdy   oraz doskonalenie zdobytych wcześniej umiejętności.

Austriackie rowery dziecięce Woom są wyjątkowo lekkie i wykonane z wysokiej jakości komponentów.  Są przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych rowerzystach i dopracowane w każdym szczególe. Wygodne i bezpieczne. Niebanalny design z pewnością przyciągnie oko małego i starszego dziecka. W ofercie woom`a są także elektryczne rowery dla dzieci w wersji Woom UP 5 i Woom UP 6. Do każdego roweru można zakupić dodatkowe akcesoria marki Woom.

Jeżeli nie wiesz jaki wybrać rozmiar  roweru dla dziecka – serdecznie zapraszamy do naszego sklepu Rowery Centrum w Krakowie. O rozmiarze możesz także przeczytać:

https://www.woombikes.pl/pages/tips-size

W sklepie Rowery Centrum posiadamy również serwis rowerowy, gdzie rozpatrujemy wszelkie reklamacje jak i problemy z zakupionymi u nas rowerkami. Przeprowadzamy coroczne przeglądy rowerów woom, jak i serwis roweru po zimie.

I to wszystko w jednym miejscu Rowery Centrum Kraków, ul. Dąbska 18D/lu16

Showing 1–12 of 43 results

1 2 3 4